Навигация & Вход
Вернуться   Бизнес форум Украины > Бизнес практика > Бизнес в сфере услуг


Ответ

#1
Старый c по Старый 31.08.2016, 10:40
Житель
Очки: 3,069, Уровень: 8 Очки: 3,069, Уровень: 8 Очки: 3,069, Уровень: 8
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 
Аватар для medisum
 
Сообщений: 143
Доп. информация
По умолчанию УЕБ запровадила новий інструмент торгів на ринку нафтопродуктів

На ТБ "Українська енергетична біржа" (УЕБ) було розроблено та успішно впроваджено новий інструмент для торгівлі, що немає аналогів в Україні серед всіх товарних бірж. На торги було виставлено 800 т скрапленого газу з боку нерезидентів, а покупці торгувалися не за допомогою пропозиції цін, що вони готові оплатити за ресурс, а конкурували пропозиціями щодо премій чи дисконтів, які додаються до котирувань МОМ Argus SPBT DAF Brest+$25.

Предметом торгівлі є премія/дисконт до котирування МОМ Argus SPBT DAF Brest на дату оплати товару з базисами поставки CPT ст. Соловей, CPT ст. СуземкаCPT ст. Червоний Хутір. В ході торгів учасники торгуються за фіксовану премію яка буде зазначена в договорі на поставку ресурсу до участі у торгах допускаються як нерезиденти так і резиденти.

Україна імпортує великі обсяги нафтопродуктів, а тому торги таким інструментом дозволяють отримати додаткові обсяги, а боротьба за премію дозволяє забезпечити ресурсом ті українські компанії, що найбільше його потребують.

На торги було виставлено 800 т. скрапленого газу СПБТ (ДСТУ 4047:2001) ресурс вересня 2016 року. Стартова ціна за одну метричну тону розраховується за формулою: МОМ Argus SPBT DAF Brest +25$.

Сьогодні, у вівторок, 30 вересня 2016 року, в ході торгів будо успішно розпродано весь обсяг скрапленого газу. В ході торгів, середньозважена премія виросла більш ніж на 10$ – до 35,8$ за тону. Максимальна премія по якій укладались угоди склала 41$ або на 16 $ вище стартової ціни.

"Ми дуже довго готувалися до запуску торгів таким інструментом. Було виконано величезний обсяг робіт, що дало нам розуміння, що такий продукт стане зрозумілим та затребуваним як на внутрішньому ринку, так і серед нерезидентів. Сьогодні ми провели торги ресурсом однієї компанії-нерезидента, що повністю пройшла акредитацію на нашій біржі. Вже найближчим часом, ми очікуємо розширення кола постачальників у рази. На сьогодні, ми повністю задоволені результатами торгів, та сподіваємось, що практика реалізації енергоресурсів з використанням диференціалів набере широку популярність серед учасників торгів в Україні. Торгівля диференціалами це перший серйозний крок на шляху запровадження біржової торгівлі строковими контрактами (ф’ючерси опціони), що дозволить зробити ринок більш прогнозованим та ліквідним", - прокоментував результати торгів Генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.

На думку спеціалістів УЕБ, біржові торги з формульним ціноутворенням – це прозорий механізм, який можуть використовувати Державні компанії такі як Укрзалізниця, для прозорої закупівлі енергоресурсів, що дозволить підвищити рівень операційного управління в державних компаніях та наблизити його до європейського рівня, знівелювавши корупційну складову.
medisum вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
біржа, нафтопродукти, торги


Сообщение:
Опции


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.


Текущее время: 14:30. Часовой пояс GMT +2.
Сделано на vBulletin® Версия 3.8.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод:
zCarot
Стиль от: vbdesigns.de